KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018439
nr 1501 8439
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Fundersam". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 38x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:21:39
1/11 15:17:32
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano